DIGITUS Professional DN-81000 SFP Module FO-LC Duplex, multimodal, 850 nm, SFP - multimodal, SFP 1.25Gbit

https://lichidari.shop/web/image/product.template/18108/image_1920?unique=bb42fda

19,00 lei 19.0 RON 19,00 lei 95,00 lei (-80%)

19,00 lei 95,00 lei

Not Available For Sale

Informații despre acest articol
Compatibil cu următorii producători: Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Intellinet, KTI Networks, Level One, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE , Avaya , Mikrotik , ENTERASYS, FINISAR, FORCE 10, RIVERSTONE , Fortinet
Mod de funcționare: Multimod, LC Duplex
Lungime de undă: 850 nm
Rata de transfer a datelor: până la 1,25 Gbit/s | Raza de transmisie: până la 0,55 km
Interval de temperatură de funcționare: de la 0 °C la +70 °C
Alte detalii despre produs

Termeni și condiții
Garanție de rambursare în 30 de zile
Expediere: 2-3 zile lucrătoare 
PRODUSELE PROVIN DIN RETURURI SI LICHIDARI DE STOC

Beneficii:


Location Name: 80%
Barcode: LPNHE757291955